Kūdra ir unikāla dabiskā īpašība, tāpēc to plaši izmanto dažādās nozarēs, proti: Enerģētika, Lauksaimniecības darbības, Lopkopība, Būvniecība, Medicīna
Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes premium granulas, kas ir 100% izgatavotas no egles. Mēs veicam piegādi no ražotāja un muitas pakalpojumus, un šie pakalpojumi jau ir iekļauti cenā.
SIA „Greenvalley” ir oficiālais izplatītājs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Uzbekistānā, Kazahstānā, Tadžikistānā, Gruzijā, Azerbaidžānā un Apvienotajos Arābu Emirātos no V.o.f. W.j. Van Ooi.
Priežu mizasa mizas mulča ir dabisks izstrājums ko izmanto kā dekoratīvu materiālu dārzu kopšanai un palīdz cīnīties ar nezālēm. Tas ir izgatavots no tīras, neapstrādātas priežu mizas, nepievienojot ķīmiskas vielas, kas varētu sabojāt augus. Šis produkts novērš augsnes mitruma zudumu un novērš nezāļu augšanu
Piešķiriet savam augam nepieciešamās barības vielas ar Greenvalley Plant Nutrition. Vienam podiņam ik pēc 4 mēnešiem jāizmanto tikai viens iepakojums. Šis mazais Plant Nutrition iepakojums būs labākais risinājums jums, ja mājās ir tikai daži augi.